آموزش حرکت اتصالی رقص شافل

آموزش حرکت ترکیبی رقص شافل

برای تهیه آموزش رقص شافل از مبتدی تا حرفه ای، اینجا کلیک کنید.

رقص شافل چیست؟!

تاریخچه این رقص به سال ۱۹۸۰ در ملبورن استرالیا برمی‌گردد. شافل دنس یا همان رقص ملبورن یک ورزش بسیار شگفت‌انگیز است! که با نام رقص ریو rave هم شناخته می‌شود. این رقص معمولا با موسیقی های الکترونیک و راک اجرا می‌شود.

حرکات استفاده شده در رقص shuffle گام های معمولی رقص جاز است، اما با یک پیچ و تاب جدید! و ترکیبی از رقص خانه گت هیت شیکاگو به نام footwork. هم‌چنین سبکی به نام پیاده‌روی گاو که از کمپانی LA شروع می‌شود. در کل حرکات شافل بیشتر به حرکات تند و سریع پا مربوط می‌شوند.

اگر می‌خواهید رقص شافل را به صورت ساده در خانه و منزل خودتان آموزش ببینید تا آخر مقاله با ما همراه باشید.

حرکات رقص شافل

حرکات رقص شافل به ۴ دسته تقسیم می‌شوند:

حرکات تکی:

این حرکات برای شروع آموزش هستند. در این مرحله هنرجو حرکات را به صورت تکی و مبتدی یاد می‌گیرد.

حرکات ترکیبی:

حرکات ترکیبی همان‌طور که از اسمشان پیداست ترکیبی از حرکات تکی هستند. هنرجو با رسیدن به این مرحله یک پله بالاتر رفته و فرم یک رقاص شافل را می‌گیرد.

حرکات اتصالی:

این دسته از حرکات برای رقصیدن بدون مکث استفاده می‌شوند و بسیار مهم هستند. همان‌‎طور که از اسمشان مشخص است این حرکات از اتصال حرکات به یکدیگر به وجود می‌آیند.

حرکات شکسته:

به حرکاتی گفته می‌شود که رقص را زیباتر میکنند. برای مثال شما برای زیبایی رقص خود، با توجه به ریتم آهنگ سه ثانیه روی یک حرکت مکث می‌کنید.

چگونه رقص شافل یاد بگیریم؟

برای یادگیری shuffle dance شما ابتدا باید حرکات تکی را یاد بگیرید و خوب تمرین کنید. بعد از مسلط شدن به حرکات تکی، نوبت یادگیری حرکات ترکیبی است. بعد از مسلط شدن به حرکات ترکیبی باید سراغ حرکات اتصالی بروید. پس مراحل یادگیری رقص شافل به این صورت شد:

 1. حرکات تکی
 2. حرکات ترکیبی
 3. حرکات اتصالی

توجه! توجه!

 1. رقص شافل به تمرین زیاد نیاز دارد. اگر در دفعات اول حرکات را خوب اجرا نکردید ناامید نشوید. ما قول می‌دهیم با تمرین کردن می‌توانید رقاص شافل شوید.
 2. بهتر است جلوی آینه تمرین کنید تا میزان پیشرفت خودتان را روز به روز متوجه شوید. با این کار انگیزه و انرژی شما همیشه بالا خواهد بود.
 3. قبل از تمرین حتما و حتما بدنتان را گرم کنید. با این کار از گرفتگی عضلات و ماهیچه هایتان جلوگیری می‌شود.

کفش مناسب رقص شافل

کفش رقص شافل

کفش هایی مناسب این رقص هستند که:

 • سبک باشند و رویه کفش تهویه مناسبی داشته باشد (هوا بتواند از رویه کفش عبور کرده و داخل کفش جریان داشته باشد)
 • نرمی و انعطاف زیره و رویه کفش در حد کافی باشد (نه زیاد و نه کم)
 • کفش های لژدار یا پاشنه‌دار اصلا مناسب شافل نیستند.
 • تمرین با پاپوش و جوراب اصلا توصیه نمی‌شود. چون بعد تمرین احتمال پا درد وجود دارد.
 • حتی برای تمرین در منزل هم از کفش استفاده کنید.

رقص شافل ایرانی

اخیرا شافل دنس طرفداران بسیار زیادی در ایران پیدا کرده است. دختران و پسران جوان عاشق این رقص خاص و زیبا شده‌اند. آن‌ها با یاد گرفتن شافل توجه همه را در مهمانی ها و عروسی ها به سمت خود جلب می‌کنند.

رقص شافل دخترانه یا رقص شافل پسرانه

واقعیت این است که این رقص جذاب محدود به جنسیت نیست. هر پسر و دختری با هرسنی می‌توانند آن را یاد بگیرند و برقصند.

رقص شافل برای لاغری

این رقص هم مثل رقص های دیگر یک نوع ورزش محسوب می‌شود. تحرک shuffle dance بسیار بالاست. طبیعتا همین امر باعث سوزاندن کالری و چربی هم می‌شود و در لاغری موثر است.

اما بعضی دوستان از ما سوال می‌کنند که آیا رقص shuffle پاهای ما را لاغر و باریک می‌کند؟ جواب ما به این دوستان همیشه این بوده:

رقص شافل پاها را باریک نمی‌کند. بلکه باعث چربی‌سوزی در ناحیه پا می‌شود و به‌جای آن عضله‌سازی می‌کند. پس پاهای شما باریک نمی‌شوند. بلکه حالت کشیده و خوش‌فرم ورزشکاری به خود میگیرند. خیالتان راحت که با این رقص پاهایتان زیباتر می‌شوند.

آموزش رقص شافل

تا اینجا اطلاعات کافی درمورد رقص شافل کسب کردید. اگر علاقه‌مند به یادگیری این رقص هیجان‌انگیز هستید ما می‌توانیم به شما کمک کنیم. شما می‌توانید این رقص را به سادگی در منزل خودتان یاد بگیرید. شاید تعجب کنید و بگویید چگونه؟؟ ما تضمین می‌کنیم که شما به راحتی این رقص را یاد خواهید گرفت.

با اولین و بزرگترین آموزش غیرحضوری رقص شافل همراه باشید.

کلاس آموزش رقص شافل

کلاس آموزش رقص شافل

کلاس های آموزش رقص هزینه های بسیار بالایی دارند. علاوه بر هزینه های مالی، هزینه های زمانی و مشکلات رفت و آمد و مسافت زیاد، خیلی ها را از شرکت در این کلاس ها منصرف می‌کند. علاوه بر این‌ها، شرایط کرونایی هم باعث شده که کسی نتواند به صورت حضوری در کلاس شرکت کند.

بر این اساس ما تصمیم گرفتیم یک پکیج ویدیویی درست کنیم و شافل دنس را از مبتدی تا حرفه‌ای به هنرجویان خود آموزش دهیم. ما قیمت این پکیج را پایین ترین مقدار ممکن درنظر گرفتیم تا همه‌ی علاقه‌مندان بتوانند از آن استفاده کنند.

آموزش رایگان رقص شافل

مطمئنم قبل از آشنایی با ما این جمله را زیاد دیده‌اید! این روزها تعدادی ویدیو با عنوان آموزش رایگان رقص شافل در اینترنت منتشر می‌شوند. اما این ویدیو ها معمولا زبان اصلی هستند یا به طور کل هیچ توضیحی ندارند! معمولا هم آموزششان ناقص است و فقط تعداد محدودی حرکت را آموزش می‌دهند. خودتان قضاوت کنید آیا با این شرایط می‌توان رقص سختی مثل شافل را یاد گرفت؟؟ مسلما خیر!

ما آموزش تمام حرکات را به صورت دسته‌بندی شده و با توضیح و اجرای کامل توسط مربی حرفه‌ای در اختیار شما عزیزان می‌گذاریم. ما برای تولید کامل‌ترین آموزش ویدیویی رقص شافل زحمت زیادی کشیده‌ایم. پس باید تفاوتی بین ما و عزیزانی که همینطوری ویدیو میگذارند باشد!

مربی رقص شافل

پیشنهاد می‌کنیم نمونه ویدئو آموزش رقص شافل مربی ما را هم ببینید تا کیفیت پکیج را بهتر لمس کنید و از آن مطمئن شوید. برای دیدن نمونه آموزش به بالای همین صفحه مراجعه کنید.

این پکیج برای چه کسانی مناسب است؟

 • عزیزانی که به دلیل هزینه بالا و مسافت دور قید کلاس رقص را می‌زنند.
 • افرادی که می‌خواهند مهمانی ها و مجالس را منفجر کنند!!!
 • دخترها و خانوم هایی که در منزل حوصله‌شان سر میرود.
 • عزیزانی که می‌خواهند یک رقص و مهارت جدید یاد بگیرند.
 • کسانی که علاقه‌مند به این رقص هستند و می‌خواهند آموزش ببینند.
 • کسانی که هیچ پیش‌نیازی از رقص شافل ندارند و مبتدی هستند.
 • افرادی که تعدادی از حرکات را بلدند ولی می‌خواهند رقص شافل را کامل یاد بگیرند.
 • کسانی که علاقه‌مند به رقص و ورزش هستند.
 • افرادی که به دنبال آموزش رقص شافل هستند.

این پکیج برای چه کسانی مناسب نیست؟

 • افرادی که شافل را در حد حرفه‌ای مسلط هستند.
 • عزیزانی که وقت و حوصله تمرین کردن را ندارند.
آموزش

ویژگی های پکیج آموزش رقص شافل

 • آموزش رقص شافل با کمترین هزینه ممکن.
 • اجرای حرکات با سرعت پایین همراه با توضیح و سپس اجرا با سرعت بالا.
 • آموزش از سطح مبتدی تا پیشرفته.
 • آموزش در منزل خود شما.
 • مربی حرفه‌ای و ماهر با بیان ساده و روان.
 • آموزش به ساده‌ترین روش ممکن.
 • اولین و بهترین پکیج آموزش رقص شافل.

با وجود توضیحات بالا، اگر باز هم سوال و ابهامی درمورد این آموزش داشتید پشتیبان ما در تلگرام شما را راهنمائی خواهد کرد: ارسال پیام به پشتیبانی

آیا با تهیه این پکیج می‌‍توانم شافل برقصم؟

پکیج ما یک آموزش ساده و روان است. تمامی حرکات با سرعت پایین توسط مربی اجرا می‌شوند تا شما به طور کامل آن‌ها را درک کنید و یاد بگیرید. اگر شما این حرکات را به طور منظم تمرین کنید ما قول می‌دهیم که به راحتی می‌توانید با این پکیج رقص شافل را یاد بگیرید.

چگونه محصول را تهیه کنم؟

شما عزیزان می‌توانید به دو روش این محصول را تهیه کنید:

 1. پرداخت از طریق درگاه بانکی سایت و دانلود پکیج در همان لحظه (برای خرید با این روش از طریق لینک خرید در پایین صفحه اقدام کنید).
 2. پرداخت از طریق کارت به کارت و دریافت پکیج از پشتیبانی در همان لحظه (برای خرید با این روش لینک روبرو را لمس کنید و به پشتیبانی تلگرام پیام دهید: ارسال پیام به پشتیبانی ) (آیدی پشتیبانی تلگرام: poshtibani_123 )